BallinaBallina  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Share | 
 

 Qe disa faqe rreth peshkimt ne kosoven tone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blerim Dermaku
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 12/01/2010

MesazhTitulli: Qe disa faqe rreth peshkimt ne kosoven tone   Fri Mar 12, 2010 9:21 pm

Mu me duket qe sa ma shum diskutime te kete rreth peshkimit aq ma inderesante jane teorit rreth tij.

www.peshku2010.tk

www.peshkatari.net

www.salmoni.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerim Dermaku
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qe disa faqe rreth peshkimt ne kosoven tone   Wed Sep 08, 2010 11:25 pm

Ju pershendes tegjith juve peshkatar sportiv rekreativ te Republikes se Kosoves dhe i pershendes tegjith besimtaret musliman kudo qe jetojn ne trojet shqiptare dhe jav uroj festen e Bajramit dhe ju uroj atyre qe kan agjeru qe All-llahu tjav ket pranu agjerimin , paqi fat dhe lumturi ne jet dhe ishalla keni edhe suksese ne peshkimin e ati peshku qe ju pelqeni ta peshkoni dhe ishalla All-llahu jav jep mundesin dhe shendetin qe me kalu sa ma mir ne jet dhe ne hobyt e juaja ...............................urime festa e Bajramit .....................QELLOFSHIT.................. !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qe disa faqe rreth peshkimt ne kosoven tone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Tema tė ndryshme rreth peshkimit :: Biseda tė lira-
Kėrce tek: