BallinaBallina  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blerim Dermaku
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 12/01/2010

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon May 31, 2010 1:07 pm

Ja ketu ne webfaqen time www.peshku2010.tk tek llojet e peshkut keni sqarime elementare per nja 24 lloj peshqish pra nese doni shikone tung kalofshit mir dhe Qellofshit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Aug 10, 2010 3:11 am

Blerim Dermaku shkruajti:
Ja ketu ne webfaqen time www.peshku2010.tk tek llojet e peshkut keni sqarime elementare per nja 24 lloj peshqish pra nese doni shikone tung kalofshit mir dhe Qellofshit.
Blerim kur ke kohe sjell shenime dhe nje dite duhet te takohemi une ti dhe saluki duhet te veme disa risi ne kete forum por do te doja te konsulltohem.
Ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
fan

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 48
Lokacioni : shkup.
Registration date : 17/01/2011

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Jan 18, 2011 2:17 am

pershendetje te gjithve akedi najfoto qe e keni ba ju me peshujt
e zanur personalish jukom qef ti shof
flm shum
me rrespekt ndajjush
prej fanit nga shkupi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Jan 18, 2011 2:31 am

Pershendetje fan dhe mire se erdhe.
Une personalisht nuk kam por ke kategorin foto te peshkatareve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: SHPS " Fletėverdha " Lipjan :: Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...-
Kėrce tek: