BallinaBallina  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Share | 
 

 Dreri i Rėndomt (Cervus elaphus L.)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Dreri i Rėndomt (Cervus elaphus L.)   Thu Dec 16, 2010 6:32 pm

Dreri i rėndomtė –(lat. Cervus elaphus L.) ėshtė njė kafshė e egėr e lejuar pėr gjueti. Dreri i rėndomtė jetonė nė disa vende tė botės si nė trevat shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
 
Dreri i Rėndomt (Cervus elaphus L.)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Kafshėt dhe Shpezėt :: Kafshėt e egra-
Kėrce tek: