BallinaBallina  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Share | 
 

 Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Luki
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 179
Age : 58
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar   Wed Feb 16, 2011 5:38 pm

Tė nderuar,
Ketu mund te postoni lidhur me shitjen e gjelave, pulave.
Po e hapi kete temė me qellim qe ata qe kane nevoje te blejne apo te shesin te kontaktojne mes vehte, me qellim pra te popullimit sa me te madh me kete race te pulave tona.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fan

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 48
Lokacioni : shkup.
Registration date : 17/01/2011

MesazhTitulli: Re: Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar   Sun Feb 20, 2011 12:16 am

pershendetje
kan interes ktu te ne ne shkup se sa kushtijn knusat
kush ka per te shitur diqka me tregoni
tung flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 179
Age : 58
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar   Wed Mar 16, 2011 7:44 pm

Pershendetje,

Te nderuar,
Sot pata nje njohtim nga Safeti nga Mitrovica, i cili me luti qe te njohtoj te interesuarit rreth furnizimit me pula dhe gjela kosovar mund ta kontaktojne ate, sepse ai ka nje numer te caktuar te pulave dhe gjelit per shitje.
Rreth kualitetit te pulave te tij flasin vete gjelat e tij ne You tube, klikoni dhe i shifni,pra Gjeli i safetit 1 dhe 2
Ai eshte i interesuar urgjent ti shes disa prej tyre.
Numri i kontaktit te tij eshte; 049 690 427
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 179
Age : 58
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar   Fri May 20, 2011 12:48 am

Pershendetje,

Kam per shitje nje gjel dhe nje pule, te klasit te I-re, te interesuarit mund te me kontaktojne permes forumit.
ky eshte ai icili shitet, normalisht inqizimi eshte kur ka qene ma i ri

https://www.youtube.com/watch?v=1Bt69UtMjgQ

kurse pasardhesit e tij jane gjelat si me poshte

https://www.youtube.com/watch?v=NqtabRhufgM

https://www.youtube.com/watch?v=-OCJEgilLAY&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
burimi

avatar

Numri i postimeve : 29
Registration date : 25/04/2012

MesazhTitulli: Re: Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar   Sat May 12, 2012 4:22 am

si ja keni lon testimin e qmimit ae keni dajt ne disa faza per shembull, gjeli qi knon pi 42sec teri 48sec sa duhet te shkojn pastaj ai i cili tejkalon pi 50sec e teri 55sec sa e pastaj aj 58sec e qi kalon permi 60sec sa duhet ta ket qmimin sipas mendimit tim ne ket ras duhet te jet shitblerja apo qmimi i gjelit kosovar ne qito pika pi 50 evro e teri 200 evro,, ku mujn me ble jo gjith kushi pasi qi osht qmimi pak i nalt por dihet se kjo ras eka pas ni dajm qmimin e lart per ni arsyje osht edhe shum mir qmimi i lart i ksaj rase qi mus te dale ne treg mu ble apo mu shit se pastaj i hup vlera,, ksaj rase ,, vetum ide qi e vlersoj ne ket menyr une ket ras,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 179
Age : 58
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar   Mon May 14, 2012 10:21 am

Pershendetje,Nuk ka ndonje Tarife-ēmimore apo parameter ne baze te se ciles mundet apo kemi caktuar ndonje ēmim rreth shitjes apo blerjes se ndonje gjeli.Thjesht njerezit po i shesin si po i vleresojne vetė.

Une e pata ofrue kete per shitje me qellim qe dikush ta kete kėte ne menyre qe te vazhdoj me kultivim dhe ēmimi ka qene simbolik.

Ai gjel me nuk eshte mė, shyqyr linjat e tij jane, ( djemet-vellezerit-nipat, dhe linja qarkullon mes nesh edhe me tutje)Perveq gjatesise, pra kur ta kemi gjatesine, duhet patur parasysh shume ne ngjyren e zėrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Shpezėt Shtėpiake :: lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake-
Kėrce tek: