BallinaBallina  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Share | 
 

 Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 9:08 am

Ju lutem une hapa ne galerin e forumit kete kategori foto nga panairi. Ju qe keni qene prezent dhe keni foto i sjellni ketu dhe do te ishte mire te vehen nga nje apo dy dhe nen foto te behet komenti. Pasi te kompletohet deri diku kjo kategori une do e bej nje flash qe do e lidhe me google dhe shume browsera tjere qe do te jete nje lloj dokumentari i perjetshem ne faqe interneti per dashamiret e shpeztarise.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Sat Mar 05, 2011 10:15 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 9:16 am


FOTO Nr. 1
Parapregaditjet per panairin e dytė tė shpeztraisė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 10:25 am


Foto Nr 2
Komenti: Pamje nga Panairi i dytė i shpeztarisė i mbajtur nė Mitrovice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 10:38 amFoto Objektivi Nr 3 Racat Autoktone
Gjeli Kosovar
Kosova Longcrower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 10:48 am


Foto Objektivi Nr 4 Disa nga racat autoktone pjesmarrese ne panair
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 10:54 am


Foto Objektivi Nr 5
Racat autoktone pjesmarrese ne panairin e dyte te shpeztarise se Kosoves mbajtur nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 10:57 am


Foto Objektivi Nr 6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Foto Galeria :: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur mė 27.02.2011 nė Mitrovicė-
Kėrce tek: