BallinaBallina  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Share | 
 

 Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 11:04 am


Foto Objektivi Nr 1.
Pėllumbat nė panairin e dytė tė shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 11:09 am


Foto Objektivi Nr 2.
Pėllumbat nė panairin e dytė tė shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė   Sat Mar 05, 2011 11:16 am


Foto Objektivi Nr 3.
Pėllumbat nė panairin e dytė tė shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Foto Galeria :: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur mė 27.02.2011 nė Mitrovicė-
Kėrce tek: