BallinaBallina  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Share | 
 

 kryma per peshkim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
adem_ks

avatar

Numri i postimeve : 2
Registration date : 25/08/2012

MesazhTitulli: kryma per peshkim   Sat Aug 25, 2012 1:49 pm

posedoj "ferme" te krymave tenebrio molitor, dhe deshiroj te shes, nese ka te interesuar, lajmrohunu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
adem_ks

avatar

Numri i postimeve : 2
Registration date : 25/08/2012

MesazhTitulli: Re: kryma per peshkim   Sat Aug 25, 2012 1:51 pm

nje foto...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kryma per peshkim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: SHPS " Fletėverdha " Lipjan :: Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...-
Kėrce tek: